Swepac AB
Blockvägen 3
341 32 Ljungby
info@swepac.se, Fax 0372 837 41

Växel 0372-156 00

Reservdelar 0372-156 05

 

Försäljning- och Produktsupport

Funktion Namn E-post Telefon Mobil
Försäljnings- och Marknadschef, Sverige Glenn Eriksson glenn.eriksson@swepac.com +46 (0)372 156 00 +46 (0)70 635 38 14
Försäljnings- och Marknadschef, Export Tomasz Walawender Tomasz.walawender@swepac.com +48 696 893 777
Säljare Sverige Thomas Ekstrand thomas.ekstrand@swepac.se +46 (0)8 464 87 23 +46 (0)70 598 06 11
Säljare Sverige Mattias Ohlsson mattias.ohlsson@swepac.se +46 (0)372 27 60 40 +46 (0)70 598 06 02
Produktchef Hans Holmlund hans.holmlund@swepac.com +46 (0)8 464 87 10 +46 (0) 70 598 07 25
Produktsupport – Markvibratorer Tomas Johansson tj@swepac.se +46 (0)372 27 60 24 +46 (0)70 598 06 50
Produktsupport – Betongmaskiner Stefan Hjerpe stefan.hjerpe@swepac.se +46 (0)372 27 60 26 +46 (0)76 677 43 60

 

Service – Upplands Väsby

Swepac AB
Galoppgatan 88
194 30 Upplands Väsby

Funktion Namn E-post Telefon Mobil
Servicetekniker Gustaf Larsson gustaf.larsson@swepac.se +46 (0)8 590 708 41 +46 (0)70 241 56 00
Servicetekniker Ari Taponen ari.taponen@swepac.se +46 (0)8 590 724 40 +46 (0)76 677 43 61

 

Produktion/Administration – Ljungby

Funktion Namn E-post Telefon Mobil
VD Anders Johansson anders.johansson@swepac.se  – +46 (0)70 300 48 57
Produktion  / Inköpschef Per Sätterman ps@swepac.se +46 (0)372 27 60 22 +46 (0)70 586 24 10
Ekonomichef Mikael Larsson mikael.larsson@swepac.se +46 (0)372 27 60 29 +46 (0)70 623 14 60
Ekonomi Lena Lindhe ll@swepac.se +46 (0)372 27 60 28
Orderchef/produktion Marita Lindblad marita.lindblad@swepac.se +46 (0)372 27 60 37 +46 (0)70 619 37 40
Order Hans Veglin hans.veglin@swepac.se +46 (0)372 27 60 38
Order / Reservdelar Göran Mattsson goran.mattsson@swepac.se +46 (0)372 27 60 23
Konstruktion Tomas Johansson tj@swepac.se +46 (0)372 27 60 24 +46 (0)70 598 06 50
Konstruktion Stefan Hjerpe stefan.hjerpe@swepac.se +46 (0)372 27 60 26 +46 (0)76 677 43 60